historia kadry

Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Lata pracy
Mieczysław Pęski geografia 1945-1948
Zofia Zientkiewicz biologia, chemia 1945-1974
Tadeusz Engländer wychowanie fizyczne 1945-1950
Izaak Kominkowski język angielski, język francuski, propedeutyka filozofii 1945-1950
Wacław Kurgan język polski, geografia 1945-1951
Olga Wasylkówna historia, przyrodoznawstwo 1945-1948
Maria Przystaś matematyka 1946
Anna Budzińska język łaciński 1946
Zilbert Majnlich matematyka 1945-1947
Tadeusz Tauer fizyka 1945-1947
Zofia Gloch chemia 1945-1946
Mikołaj Kieruczenko fizyka 1946-1951
ks. Stanisław Szczepański religia 1946-1947
Maria Garus język łaciński 1946-1974
Anna Czekowska język polski 1946-1954
Adam Książek matematyka 1946-1947
Bronisław Kopczyński prace ręczne, matematyka 1946-1954
Antoni Kowalski Służba Polsce 1946-1951
Wsiewołod Szkoda fizyka, matematyka 1947-1951
Teresa Kornafel prace ręczne 1947-1952
Grzegorz Zylberlicht fizyka, matematyka 1948-1950
Maria Malanowska wychowanie fizyczne 1947-1964
Eugeniusz Burlewicz geografia 1950-1955
ks. Józef Listopad religia 1949-1950
Jerzy Zagórski historia 1948-1950
Lidia Kletter język rosyjski 1947-1952
Lija Strykowska matematyka 1948-1957
Krystyna Paradowska historia 1951
Kazimierz Karasiewicz historia 1950-1951
Henryk Kryszek język angielski 1950-1953
Wiktoria Szlezyngier język rosyjski 1952-1961
Tadeusz Iłowiecki fizyka 1951-1953
Stanisław Stelmach wychowanie fizyczne 1951-1953
Helena Klimek P.W. 1951-1952
Eugenia Wesołowska historia, język polski 1951-1974
Teresa Kłosowska historia 1952-1953
Wiesław Zakrzyński historia 1953-1955
Kazimierz Martychowiec matematyka, rysunek 1953-1964
Franciszek Zarówny fizyka 1953-1992
Sewer Bieliński wychowanie fizyczne 1954-1955
Zofia Jarosiewicz język polski 1954-1959
Henryk Świnka geografia 1953-1955
Włodzimierz Suszek PO, wychowanie fizyczne 1955-1975, 1981-2001
Antoni Ziółkowski historia 1955-1959
Rozalia Ciszewska język polski 1954-1973, 1978-1985
Alicja Dubasiewicz historia 1956-1960
Jan Halikowski historia 1955-1982
Czesława Fudali matematyka 1957-1961
Natalia Józefów język polski 1959-1973
Pelagia Jasińska język polski 1960-1961
Józef Pander język niemiecki 1959-1961
Andrzej Bara geografia 1960-1965
Mieczysław Winkowski matematyka, fizyka 1960-1962, 1983-1993
Janina Siodlaczek język polski 1961-1986, 1987-1994
Henryk Siodlaczek język niemiecki 1961-2001
Stanisław Jarosz zajęcia techniczne 1962-1972
Krzysztof Jarecki zajęcia techniczne 1962-1963
Magdalena Kaliniewicz język rosyjski 1962-1966
Michał Jasiński matematyka 1963-1964
Janina Plewska wychowanie fizyczne 1963-1968
Mieczysław Churzępa matematyka 1963-1964
Sylwester Gawłowski matematyka 1964-1966
Tadeusz Łużny geografia 1965-1972
Jerzy Kucharczyk wychowanie fizyczne, PO 1965-1968
Tadeusz Czocher historia, propedeutyka filozofii 1965-1966
Maria Pietrow język polski 1966-1968
Antoni Kraiński język rosyjski 1965-1973
Bronisław Wesołowski język niemiecki 1966-1969
Jadwiga Krawczyk chemia 1965-1967
Jan Kowal matematyka 1966-2004, 2008-2009
Andrzej Rozwadowski wychowanie fizyczne 1968-1977
Zenona Bulińska-Kowal matematyka 1970-2004
Teresa Krawczyk język niemiecki 1972-1987
Jadwiga Karwata język rosyjski 1971-1975
Halina Klinowska chemia 1971-1975
Kazimierz Krawczyk wychowanie muzyczne 1971-1976
Franciszek Dobicki zajęcia techniczne 1972-1973
Danuta Mrozowska język polski 1972-1973
Teresa Hajłasz wychowanie plastyczne 1965-1966,1968-1969,1972-1973
Wiesław Pisarski wychowanie fizyczne 1972-1980,1981-1983
Janina Piotrowska język rosyjski 1972-1992
Ryszard Krzemiński fizyka 1972-1973
Teresa Zapotoczna biologia 1972-2007
Krystyna Wojtal język polski 1972-2006
Wiesław Dzik wychowanie techniczne 1973-1974
Jerzy Szubert wychowanie do życia w rodzinie 1973-1976
Elżbieta Kozaczuk geografia 1973-1987
Danuta Cielniaszek język rosyjski 1973-1977
Wiesława Stępień matematyka 1973-2011
Janina Maroń historia 1973-1992
Witold Duffek historia 1973-1974
Henryk Kwiatkowski historia 1972-1992
Janina Weretka-Piechowiak język polski 1973-2006
Maria Krupska technika, plastyka, pedagog szkolny 1973-2001
Krystyna Jabłońska-Neuberger fizyka 1973-1981
Anna Michniacka chemia 1973-1977
Andrzej Skotarczyk chemia 1974-1975
Jadwiga Praszczyk biologia 1973-2005
Leokadia Wąsowicz język polski 1973-1990
Wiktoria Kuna język angielski 1974-1996
Krystyna Kozłowska język rosyjski 1974-1981
Krzysztof Palimąka historia 1974-1975
Ewa Staszkiewicz język łaciński 1975-1977
Janina Ryglicka język polski 1974-1986
Maria Zarzycka fizyka 1973-1993
Aleksander Rajek PO, wychowanie fizyczne 1975-1991
Tadeusz Zdyb geografia, wychowanie fizyczne, ekonomia, religioznawstwo 1975-1999,2002-2006
Helena Sienkiewicz biblioteka 1975-1988
Marianna Bartecka historia 1975-1976
Barbara Winkler język łaciński 1977-1978
Stanisława Ziółkowska chemia 1975-1979
Danuta Jarosz wychowanie techniczne 1976-1985
Urszula Bednarek geografia, propedeutyka 1976-1985
Maria Hłubowska język łaciński 1977-1978
Janina Pisarska wychowanie fizyczne 1977-2001
Maria Wypych matematyka 1977-1984
Grażyna Bajsarowicz język rosyjski 1977-
Jadwiga Makowczyńska chemia 1979-2006
Grażyna Piorun matematyka 1979-1983
Roman Staliński wychowanie fizyczne 1980-1984
Małgorzata Gickel język łaciński 1986-2000
Janina Melich-Gałecka fizyka 1986-2002
Ewa Szpakowska język angielski 1986-1990
Stanisław Grala historia, propedeutyka 1987-1989
Barbara Woźniak język niemiecki 1987-1992
Beata Pielka nauczyciel biblioteka 1989-
ks. Marek Mendyk religia 1990-1991
Urszula Chwist język niemiecki 1990-
Katarzyna Smolarz język angielski 1990-1992
Barbara Baran historia 1991-1999
Janusz Maniecki historia 1991-1997
Jolanta Maniecka język polski 1991-
Mirosław Pęczuła wychowanie fizyczne, PO 1991-
Grażyna Żebrowska muzyka 1991-1992
Barbara Rymarska język polski 1992-2011
Sławomir Wróbel wychowanie fizyczne 1992-
Piotr Łyżwa fizyka 1992-
Agnieszka Zjawin język angielski 1992-1997
Alicja Janiec informatyka 1993-1994
Marzanna Kamińska historia, WOS 1993-2003
Julia Ilińska język angielski, język niemiecki 1993-1994
Kamila Łukasik matematyka 1993-
Maria Sulewska język polski 1994-
Małgorzata Nowak geografia 1994-2005
Bolesław Mieszko informatyka, matematyka 1994-1999
Katarzyna Wójcik-Nogal chemia 1994-2000
Lidia Siodlaczek język polski 1994-2002
Daria Michalska język niemiecki 1994-1996
Zofia Dąbrowska-Guzdek informatyka 1994-1999
Izabela Borek biologia 1994-1997
Anna Dowal język angielski 1994-1995
ks. Adam Sobótka religia 1994-1998
Joanna Kowalska historia 1994-1998
Elżbieta Jach fizyka 1994-
Beata Dusza język angielski 1995-
Kamila Bień wychowanie fizyczne 1995- 2015
Małgorzata Kilańska język niemiecki 1996-2004
Izabella Zamirska-Rajek język niemiecki 1996-1998
Michał Koralewski język angielski 1996-1997
Ewa Żmigrodzka-Stawczyk język angielski 1997-2010
Daniel Stawczyk język angielski 1997-2009
Ewa Kawecka chemia 1998-
Małgorzta Tkacz pedagog 1998-2003
ks. Waldemar Czarnota religia 1998-1999
s. Bożena Salij religia 1999-2003
Henryka Kamińska geografia 2000-2003
Jerzy Majewski informatyka, technologia informacyjna 1999-2006
Anna Daszyńska-Hercuń język niemiecki, wiedza o kulturze 1999- 2011
Romuald Wojciechowski historia, WOS, etyka 1999-
Tomasz Roszak historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości 1999-
s.Małgorzata Urbińska religia 2003-2008
Izabela Adamowicz-Głaz język niemiecki 2004-2006
Iwona Matyja geografia 2004-2006
Roman Krajewski informatyka 2004-2006
Krzysztof Szuszkiewicz historia 2004-2006
Anna Przybylska język niemiecki 2004-2006
Katarzyna Pazik-Kasprowicz matematyka 2004-
Elwira Kłosowicz biologia, podstawy przedsiębiorczości 2004-
Katarzyna Rogowska język niemiecki 2004-
Agnieszka Ślusarska historia, WOS, etyka 2003-
Łukasz Hnatiuk wychowanie fizyczne 2004-
Daniel Nowak biologia 2005-
Grażyna Majchrzak matematyka 2005-
Ewa Ptak informatyka/technologia informcyjna 2006-
Jadwiga Połcik geografia 2006-
Ewa Chylińska pedagog szkolny 2006-
Marta Sasik język niemiecki 2006-
Rafał Gryszan język polski 2006-2015
Sebastian Runowicz język polski 2006-
Janusz Maziarz informatyka/technologia informcyjna 2006-2011
Grzegorz Siuda język angielski 2006-2007
Tomasz Maj geografia 2006-2007
Iwona Dziadosz język polski 2006-2007
Bożena Laskowska biologia 2006-2007
Marta Puchała język angielski 2007-
Ewa Olejarz biologia 2007-2009
ks.Sławomir Calik religia 2007-2008
s.Elżbieta Kmet religia 2008-2010
Emilia Kosińska wiedza o kulturze 2008-2011
Janusz Sitko chemia 2008-2009
Bernadetta Szczypka język niemiecki 2008-2009
Agnieszka Maciejewska język niemiecki 2008-2009
Jan Garbacz informatyka/technologia informcyjna 2008-2009
ks.Zieliński religia 2008-2009
Wiesława Mleczko język rosyjski 2009-2015
Ilona Andrzejewska język polski 2009-
Anna Hanusiewicz język niemiecki 2009-2011
Emilia Lipiec język niemiecki 2009-2011
Anna Grużlewska biologia, chemia 2009-
Kinga Romanowska religia 2009-2014
Anna Szulc-Kwasiuk język angielski 2009-
Małgorzata Szukała język angielski 2009-2010
Beata Daniel język angielski 2009-2010
Barbara Tysz geografia 2010
Marta Łancewicz język angielski 2010-
s.Danuta Świerczyńska religia 2010-2015
Marta Mączka język francuski 2011-
Joanna Parciej język niemiecki 2011-2013
Aleksandra Pałach psycholog 2011-2015
Kama Szczechowiak wiedza o kulturze 2011-2012
Marta Pajchrowska wiedza o kulturze 2012-2015
ks. Grzegorz Kucharski religia 2014-
ks. Wojciech Szymański religia 2015-
Marcin Kempczyński edukacja dla bezpieczeństwa 2015-
Beata Łobaza rysunek techniczny 2015-
Wiesław Łuszczek fizyka 2015-

 

szkoła ponadgimnazjalna