Rocznik 1997

KLASA A

WYCHOWAWCA: Barbara Baran

Bajsarowicz Paweł
Cichocka Magdalena
Dąbrowski Ireneusz
Druzgała Dorota
Durak Mariola
Dzielnicki Paweł
Hajduk Paweł
Jaruga Seweryn
Jaśkiewicz Małgorzata
Kacik Jowita
Kulik Urszula
Lisowski Mariusz
Litwicka Agnieszka
Mroczko Marta
Nawalaniec Piotr
Pendyk Gabriela
Perdek Magdalena
Rymarski Piotr
Sikorska Anna
Stanisławek Justyna
Wandycz Angelika
Wiech Krzysztof
Żaba Mariusz

 

 

KLASA B

WYCHOWAWCA: Jadwiga Makowczyńska

Bart Zyta
Garbarczyk Kamil
Garbowski Przemysław
Grzebielec Andrzej
Kapler Wojciech
Kmiecik Piotr
Kowalczyk Krystian
Krzywonos Agnieszka
Kuczak Artur
Kuźniar Jaroslaw
Kwiatkowski Boguslaw
Mirek Ewa
Nowakowski Adam
Pęcherski Mariusz
Piegrza Tomasz
Polichońska Joanna
Przybylski Aleksander
Sobieszek Paweł
Sowa Przemysław
Stefańska Małgorzata
Szymański Andrzej
Tymcio Michał
Włodarczyk Ewa
Wypych Monika
Zakrzewski Łukasz

 

 

KLASA C

WYCHOWAWCA: Jadwiga Praszczyk

Czerwonka Agata
Dobicka Justyna
Dziendziel Wojciech
Górnaś Anna
Grąz Monika Paulina
Gruszka Dagmara
Jegorow Patryk
Józefiak Monika
Kaczmarzyk Zofia
Kieszniewska Anna
Kulaszyńska Kalina
Kuruc Katarzyna
Moskwa Mariusz
Ronkiewicz Joanna
Rozmus Urszula
Rusin Kamila
Szygudzińska Anna
Wojciechowska Agnieszka
Wróbel Kamila
Zaleska Dorota
Zarzycka Teresa

 

 

KLASA C

WYCHOWAWCA: Jadwiga Praszczyk

Czerwonka Agata
Dobicka Justyna
Dziendziel Wojciech
Górnaś Anna
Grąz Monika Paulina
Gruszka Dagmara
Jegorow Patryk
Józefiak Monika
Kaczmarzyk Zofia
Kieszniewska Anna
Kulaszyńska Kalina
Kuruc Katarzyna
Moskwa Mariusz
Ronkiewicz Joanna
Rozmus Urszula
Rusin Kamila
Szygudzińska Anna
Wojciechowska Agnieszka
Wróbel Kamila
Zaleska Dorota
Zarzycka Teresa

 

 

KLASA D

WYCHOWAWCA: Zenona Bulińska-Kowal

Achmirowicz Aneta
Chrapowiecka Agnieszka
Chwist Piotr
Drożak Katarzyna
Falikowska Dorota
Gąsiorowska Iga
Gendasz Marcin
Gredes Marzena
Grzesiuk Anna
Hankus Magdalena
Jara Tomasz
Jaruga Małgorzata
Kaczanowska Eliza
Korzeniowska Agnieszka
Kostyń Kamil
Kraczkowska Justyna
Kuriata Rafał
Kutiuk Magdalena
Nowak Jadwiga
Przejczowska Agnieszka
Skrzypkowska Olga
Sobańska Małgorzata
Sowiński Tomasz
Strzelczyk Monika
Szymczyk Małgorzata
Tarazewicz Aneta
Zalejska Magdalena

 

 

KLASA E

WYCHOWAWCA: Agnieszka Zjawin

Antał Anna
Bekus Anna
Biel Aleksandra
Bochniak Małgorzata
Borowska Katarzyna
Chamczyńska Aneta
Chrzan Joanna
Dymek Łukasz
Gabrowska Anna
Gogowska Sylwia
Ilnicka Agnieszka
Kiersnowska Katarzyna
Kościuk Anna
Kuszyk Elżbieta
Lisowska Magdalena
Matros Maksymilian
Nowak Aleksandra
Pawlak Paweł
Pąjaczek Martyna
Potuszyńska Katarzyna
Stary Izabela
Stelmaszek Marek
Surowiec Anna
Topolnicka Magdalena
Ulewicz Marcin
Wołczyk Krzysztof

 

 

KLASA F

WYCHOWAWCA: Sławomir Wróbel

Bach Katarzyna
Bajak Anna
Bebłot Tomasz
Beker Maciej
Bialczak Tomasz
Chodorowska Anna
Horożaniecka Anna
Kaczmarczyk Monika
Kotyra Ewa
Kozak Agnieszka
Krot Krzysztof
Krupnik Dorota
Kwiecień Sławomir
Piotrowski Robert
Przednowek Elżbieta
Rzepska Dominika
Sabat Tomasz
Sało Wojciech
Szkwarek Sylwia
Ślipska Iwona
Świerad Agata
Wiertelak Dorota
Wołoszczuk Katarzyna
Wróblewska Agnieszka
Zarzycka Aneta

  1. xovilichter

    30 czerwca 2014 at 20:27

    … [Trackback]

    [...] There you will find 26815 more Infos: 1lodzierzoniow.eu/?page_id=600 [...]

     
  2. Javier S. Hartung

    14 sierpnia 2014 at 20:44

    … [Trackback]

    [...] Read More: 1lodzierzoniow.eu/?page_id=600 [...]