olimpiady przedmiotowe (laureaci i finaliści)

Rok Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Imię i nazwisko opiekuna
1975 Literatury i Języka Polskiego Jerzy Zieliński Janina Weretka -Piechowiak
1976 Wiedzy Technicznej Mariusz Lipnicki Maria Krupska
1978 Języka Rosyjskiego Liliana Błażejczyk Krystyna Kozłowska
1978 Artystyczna(sekcja plastyki) Romuald Kaczmarek – laureat Maria Krupska
1979 Artystyczna (j.w.) Barbara Bergner Maria Krupska
1979 Artystyczna (j.w.) Wojciech Laskowski Maria Krupska
1980 Języka Niemieckiego Ewa Siwka Henryk Siodlaczek
1980 Języka Rosyjskiego Renata Pabijan
Anita Sienkiewicz
Janina Piotrowska
1981 Artystyczna Jarosław Kryg Maria Krupska
1982 Języka Rosyjskiego Marta Terlecka Janina Piotrowska
1982 Literatury i Języka Polskiego Jacek Rodak Janina Siodlaczek
1982 Biologiczna Bogna Sarna Jadwiga Praszczyk
1983 Artystyczna (j.w.) Arkadiusz Cencora Maria Krupska
1984 Geograficzna Lech Laskowski – laureat Elżbieta Kozaczuk
1984 Literatury i Języka Polskiego Anna Gomułkiewicz Leokadia Wąsowicz
1984 Artystyczna (j.w.) Renata Chmielowska Maria Krupska
1984 Wiedzy Technicznej Tomasz Saj Maria Krupska
1985 Biologiczna Alina Kuska Jadwiga Praszczyk
1985 Biologiczna Piotr Trawniczek Jadwiga Praszczyk
1985 Fizyka Roman Rowiecki Franciszek Zarówny
1985 Fizyka Ireneusz Szulski Franciszek Zarówny
1985 Wiedzy Technicznej Tomasz Czerwiec Maria Krupska
1986 Matematyczna Grzegorz Perczak Wiesława Stępień
1986 Astronomiczna Grzegorz Perczak Elżbieta Kozaczuk
1986 Artystyczna (j.w.) Robert Łabiszewski Maria Krupska
1987 Fizyczna Mirosław Mystkowski Franciszek Zarówny
1987 Fizyczna Roman Rowiecki Franciszek Zarówny
1987 Matematyczna Mirosław Mystkowski Zenona Bulińska-Kowal
1988 Wiedzy Technicznej Tomasz Gałecki – laureat Maria Krupska
1988 Społeczno – Polityczna Rafał Gulka Janina Maroń
i Tadeusz Zdyb
1988 Języka Łacińskiego Agnieszka Czerwiec Małgorzata Gickiel
1989 Języka Łacińskiego Ewa Krzywda Małgorzata Gickiel
1989 Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Wojciech Łukowski – laureat Janina Maroń
i Henryk Kwiatkowski
1989 Społeczno – Polityczna Wojciech Łukowski Henryk Kwiatkowski
i Tadeusz Zdyb
1991 Języka Rosyjskiego Agnieszka Kałużna Grażyna Bajsarowicz
1993 Literatury i Języka Polskiego Elżbieta Mackiewicz Janina Weretka – Piechowiak
1995 Języka Łacińskiego Ewa Grzegorzewicz Małgorzata Gickiel
1995 Języka Łacińskiego Anna Kłaptiuk Małgorzata Gickiel
1995 Artystyczna (j.w.) Anna Kłapatiuk Maria Krupska
1997 Literatury i Języka Polskiego Piotr Woch Jolanta Maniecka
1997 Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Tomasz Piegrza Marzanna Kamińska
1998 Ekologiczna Marek Zarzycki Jadwiga Praszczyk
1999 Ekologiczna Anna Czerwiec Jadwiga Praszczyk
1999 Ekologiczna Anna Kieszniewska Jadwiga Praszczyk
2000 Fizyczna Katarzyna Jasińska Janina Melich -Gałecka
2000 Historyczna Radosław Howaniec Tomasz Roszak
2001 Ekologiczna Anna Czerwiec Jadwiga Praszczyk
2002 Literatury i Języka Polskiego Paweł Piechowiak Krystyna Wojtal
2005 Biologiczna Ireneusz Bulik Jadwiga Praszczyk
2005 Fizyczna Paweł Duch Elżbieta Jach
2006 Wiedzy o Unii Europejskiej Mateusz Majba Beata Dusza
i Tomasz Roszak
2006 Filozoficzna Paweł Sajewicz Romuald Wojciechowski
2007 Literatury i Języka Polskiego Katarzyna Górniak Barbara Rymarska
2007 Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Hubert Wysoczański Romuald Wojciechowski
2007 Matematyczna Paweł Duch Wiesława Stępień
2007 Fizyczna Paweł Duch III miejsce Elżbieta Jach
2007 Fizyczna – zawody międzynarodowe Paweł Duch – wyróżnienie Elżbieta Jach
2008 Wiedzy Ekologicznej Bartosz Bugaj Daniel Nowak
2008 Wiedzy o Unii Europejskiej Wojciech Kaszczuk Beata Dusza
2009 Biologiczna Radosław Konieczny Daniel Nowak
2009 Biologiczna Krzysztof Klepacki Daniel Nowak
2009 Fizyczna Mateusz Duch Elżbieta Jach
2010 Wiedzy Ekologicznej Tomasz Macherzyński Daniel Nowak
2011 Historyczna Michał Wagiel Romuald Wojciechowski
2011 Wiedzy o Finansach Maciej Gacek Elwira Kłosowicz
2012 Biologiczna Jacek Majewski Daniel Nowak
2012 Wiedzy o Prawie Jakub Kawecki Tomasz Roszak

szkoła ponadgimnazjalna